pastelės darbų ciklas

„Gamta yra gyva, judanti, besikeičianti metų laikuose. Todėl, man, gėlės primena paukščius, kartais drugius, o kartais mažas kosmoso visatas. Jos įkvepia gyventi, mylėti ir kurti.”

AnnaDrome

apie tapybą

“Gėlės mano kūryboje dominuoja sąmoningai. Jas renkuosi tarsi gyvus ir pagrindinius personažus mintims išsakyti, nuotaikai sukurti."

AnnaDrome

Anna Drome - Ona Dromantienė - savo kūryboje tyrinėja augalijos pasaulį

Vilkdalgiai, pastelė

Tapyboje kūrybiškai tirdama augalijos pasaulį Ona išimtinai remiasi estetika, savo pasaulėjauta ir įkvėpimu bei stilizuodama objektus ieško kompozicijų, kuriose būtų atskleistas ne formalus, bet meninis pagrindas. Spalvos kultūra, kompozicijos konkretumas, objekto išryškinimas – tai visuma, kurią tapytoja stengiasi realizuoti savo darbuose.

“Gėlės mano kūryboje dominuoja sąmoningai. Jas renkuosi tarsi gyvus ir pagrindinius personažus mintims išsakyti, nuotaikai sukurti. Jos man sukuria spalvos ir formos harmoniją, veda į gilesnius naratyvus. Juk gėlės bei augalų spalvinė įvairovė leidžia išplėsti subtilesnį estetikos suvokimą, ramina bei gydo mus, padeda atsipalaiduoti. Man, asmeniškai, gėlės yra gyvos būtybės. Nesu sukūrusi nei vieno tapybos darbo, kuriame jas vaizduočiau tik kaip „nature morte“. Pati gamta yra gyva, judanti, besikeičianti metų laikuose. Todėl, man, gėlės kartais primena paukščius, kartais drugius, o kartais mažas kosmoso visatas. Jos įkvepia gyventi, mylėti ir kurti.” – sako Ona, ir prideda “Jau daug metų gyvenu Klaipėdoje ir visada jaučiu jūros buvimą. Jūra, vienaip ar kitaip, nors ir su mažomis užuominomis, gyvena mano darbuose, todėl tiek daug mėlynos spalvos mano kūryboje, nes tai erdvės, dangaus ir jūros spalva.”

Ona tapybos darbuose siekia perteikti pozityvią nuotaiką, šviesią ir švarią energetiką.

siųsti žinutę

norėdami susisiekti palikite žinutę arba parašykite savo komentarą